Godło Polski

Kadra

 

Dyrektor:

 mgr Leokadia Ziętarska

 

 Zastępcy dyrektora:

mgr Renata Cesarz

mgr Aleksandra Salomon

 

 

 

Przedszkole i oddziały zerowe:

mgr Justyna Handzlik

mgr Dorota Litwińska

mgr  Magdalena Litwińska

mgr Marzanna Jarosz

mgr Wiesława Jewiarz 

mgr Małgorzata  Kieljańska

mgr Wioletta Malec

mgr Krystyna Milik

mgr Teresa Wierzbicka

 mgr Jolanta Banaś

mgr Monika Para

mgr  Anna Lasota

mgr Aneta Świąder

 

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Alicja Bednarz

mgr Małgorzata Borowiec

mgr Renata Cesarz

mgr Dorota Fortuna

mgr Teresa Guca

mgr Anna Kumoń

mgr Anna Majcher

mgr Halina Prasałek

mgr Bogusława Stolicka

mgr  Marzena Wiśniewska

 

 

Język polski:

mgr Jarosław Ambroży

mgr Beata Dresel

mgr Bożena Sanecka

mgr Urszula Stańczak

 

Matematyka:

mgr Cezary Borowiec

 mgr Mariola Kuźnia

mgr Renata Niezgoda

mgr Halina Prasałek

 

Przyroda:

mgr Edyta Deroń 

 

Biologia:

mgr Edyta Deroń 

mgr Anna Łukasiewicz

 

Historia:

mgr Jarosław Ambroży

mgr  Henryka Chrabąszcz

 

Język angielski:

mgr Anita Brudek

mgr Katarzyna Kania-Wrześniak

mgr Anna Kowalczuk

mgr Magdalena Litwińska

 

Język niemiecki:

mgr Aneta Ciemińska

mgr Jolanta Królikowska

 

Geografia:

mgr Halina Kania

 

Fizyka:

mgr Anna Łukasiewicz 

 

Chemia:

mgr Agnieszka Kwiecień

 

Informatyka:

mgr Dorota Fortuna

mgr Mariola Kuźnia

 

Technika:

mgr Anna Szot

 

Wiedza o społeczeństwie: 

mgr Halina Kania

mgr Henryka Chrabąszcz

 

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr  Mariusz Sztorc

 

Plastyka:

mgr Anna Szot

 

Muzyka:

mgr Małgorzata Borowiec

mgr Anita Brudek

mgr Marzena Wiśniewska

 

Wychowanie fizyczne:

mgr Marta Kania

mgr Beata Opałka

mgr Mariusz Sztorc

mgr Grażyna Żyglicka-Paradziej

 

Religia:

ks. mgr Sylwester Durlik

ks. mgr Mateusz Szostak

mgr Elżbieta Nega

 

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Anna Łukasiewicz 

 

Doradztwo zawodowe:

mgr Teresa Wirecka

 

Pedagog szkolny:

mgr Teresa Sieruga

mgr Teresa Wirecka 

 

Logopeda:

mgr Dorota Kowalik 

mgr Anna Majcher

 

 Nauczyciel współorganizujący proces kszałcenia:

mgr Wioletta Wróbel

mgr Anna Kumoń

 

Świetlica szkolna:

mgr Justyna Handzlik

mgr Dorota Litwińska

mgr  Magdalena Litwińska

mgr Marzanna Jarosz

mgr Wiesława Jewiarz 

mgr Małgorzata  Kieljańska

mgr Wioletta Malec

mgr Teresa Wierzbicka

mgr Alicja Bednarz 

mgr  Henryka Chrabąszcz

mgr Edyta Deroń

mgr Teresa Guca  

mgr Marta Kania

mgr Halina Kania

mgr Anna Łukasiewicz

mgra Beata Opałka

mgr Teresa Sieruga

mgr Bogusława Stolicka

mgr Teresa Wirecka 

mgr Grażyna Żyglicka-Paradziej

 

Biblioteka:

mgr Jolanta Królikowska

mgr Aleksandra Salomon

 

Administracja: 

mgr Anna Gunia 

mgr Magdalena Jaskulska

mgr Ewa Marzec 

mgr Katarzyna Sobczak 

mgr Danuta Rogala

 

Pracownicy:

 p. Wiesław Broński 

p. Coś Justyna

p. Maryla Ignacak

p. Małgorzata Klimczak

p. Aneta Koronowska

p. Barbara Skałbania 

p. Monika Szczygieł

p.  Teresa Pisarska 

p. Anna Prusiewicz

p. Małgorzata Rokita

p.  Roman Wach 

p. Renata Warchulska 

p. Janusz Wilk 

p. Agnieszka Wawrzyk

p. Monika Zych 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Stopnicy
ul. Kazimierza Wielkiego 23, 28-130 Stopnica
tel.: (041) 377 90 52, e-mail: spstopnica@interia.pl
Copyright by www.spstopnica.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

Karol Gunia | Projektowanie stron internetowych i optymalizacja SEO | kgunia.pl