Godło Polski

Kadra

 

Dyrektor:

 

 mgr Leokadia Ziętarska

 

 Zastępcy dyrektora:

 

mgr Renata Cesarz

mgr Aleksandra Salomon

 

 

Oddziały zerowe:

mgr Wiesława Jewiarz

mgr Małgorzata  Kieljańska

 

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Małgorzata Borowiec

mgr Renata Cesarz

mgr Teresa Guca

mgr Anna Majcher

mgr Halina Prasałek

mgr Bogusława Stolicka

mgr Mirosława Wirecka

mgr  Marzena Wiśniewska

 

Język polski:

mgr Jarosław Ambroży

mgr Beata Dresel

mgr Bożena Sanecka

mgr Urszula Stańczak

mgr Mariola Żak

 

Matematyka:

mgr Cezary Borowiec

 mgr Mariola Kuźnia

mgr Renata Niezgoda

mgr Halina Prasałek

 

Przyroda:

mgr Henryka Chrabąszcz

mgr Edyta Deroń 

 

Biologia:

mgr Henryka Chrabąszcz 

mgr Edyta Deroń 

mgr Anna Łukasiewicz

 

Historia:

mgr Jarosław Ambroży

mgr  Henryka Chrabąszcz

mgr Grażyna Plebańczyk

 

Język angielski:

mgr Anita Brudek

mgr Katarzyna Kania-Wrześniak

mgr Anna Kowalczuk

mgr Agnieszka Zielińska

 

Język niemiecki:

mgr Aneta Ciemińska

mgr Jolanta Królikowska

mgr Elżbieta Maj

 

Geografia:

mgr Halina Kania

 

Fizyka:

mgr Anna Łukasiewicz 

 

Chemia:

mgr Agnieszka Kwiecień

 

Zajęcia komputerowe/informatyka:

mgr Dorota Fortuna

 

Zajęcia techniczne/technika:

mgr Anna Szot

 

WOS: 

mgr Halina Kania

 

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr  Mariusz Sztorc

 

Plastyka:

mgr Zenona Banachewicz

mgr Anna Szot

 

Muzyka:

mgr Małgorzata Borowiec

mgr Anita Brudek

mgr Marzena Wiśniewska

 

Wychowanie fizyczne:

mgr Marta Kania

mgr Beata Opałka

mgr Mariusz Sztorc

mgr Grażyna Żyglicka-Paradziej

 

Religia:

mgr Zenona Banachewicz

ks. mgr Sylwester Durlik

ks. mgr Mateusz Jędrocha

mgr Elżbieta Nega

 

WDŻ:

mgr Anna Łukasiewicz 

 

Zajęcia artystyczne:

mgr Anita Brudek 

mgr Urszula Stańczak 

mgr Anna Szot 

 

Pedagog szkolny:

mgr Teresa Sieruga

mgr Teresa Wirecka 

 

Logopeda:

mgr Anna Majcher

 

Świetlica szkolna:

mgr Alicja Bednarz 

mgr Anita Brudek 

mgr  Henryka Chrabąszcz

mgr Teresa Guca

mgr Halina Kania 

mgr Elżbieta Nega  

mgr Grażyna Plebańczyk 

mgr Anna Szot 

mgr Teresa Wirecka 

mgr Agnieszka Zielińska 

 

Biblioteka:

mgr Jolanta Królikowska

mgr Aleksandra Salomon

 

Administracja:

 p. Wiesław Broński 

mgr Anna Gunia 

p. Aneta Koronowska

 mgr Ewa Marzec 

 mgr Marta Powroźnik 

p. Barbara Skałbania 

mgr Katarzyna Sobczak 

p.  Teresa Pisarska 

p.  Roman Wach 

p. Renata Warchulska 

p. Janusz Wilk 

p. Agnieszka Wawrzyk

p. Monika Zych 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Stopnicy
ul. Kazimierza Wielkiego 23, 28-130 Stopnica
tel.: (041) 377 90 52, e-mail: spstopnica@interia.pl
Copyright by www.spstopnica.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

Karol Gunia | Projektowanie stron internetowych i optymalizacja SEO | kgunia.pl