Godło Polski

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

 

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

 

            Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2019/2020 drugiego września 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Stopnicy uroczyście rozpoczęto nowy rok nauki.

            Po porannej mszy św. w kościele pod wezwaniem św. ap. Piotra i Pawła nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz zaproszeni goście zgromadzili się w hali sportowej, gdzie wysłuchano przemówienia dyrektor szkoły mgr Leokadii Ziętarskiej. Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu nawiązała do osiemdziesiątej rocznicy wybuchu II wojny światowej, wzywając zebranych do oddania czci poległym minutą ciszy. Witając wszystkich uczniów, szczególnie zwróciła się do pierwszoklasistów, życząc im udanego startu, równocześnie prosząc pozostałych o objęcie opieką najmłodszych kolegów. Życzyła wszystkim podopiecznym dużo wiary w siebie i swoje możliwości. Do nauczycieli skierowała słowa, by każdy dzień przynosił im radość, jak najmniej stresu i rozczarowań. Pani Dyrektor wyraziła nadzieję, że wspólne działania nauczycieli, rodziców, pracowników administracji i obsługi przyniosą oczekiwane efekty i pozwolą tworzyć wymarzoną szkołę.

            Bieżący rok nauki w naszej szkole rozpoczynają uczniowie zgromadzeni w 31 oddziałach (w tym 22 oddziały w szkole podstawowej, 9 w przedszkolu).


 

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Stopnicy
ul. Kazimierza Wielkiego 23, 28-130 Stopnica
tel.: (041) 377 90 52, e-mail: spstopnica@interia.pl
Copyright by www.spstopnica.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

Karol Gunia | Projektowanie stron internetowych i optymalizacja SEO | kgunia.pl